Privatumo politika

UAB “Sakrusta” (toliau – mes), PVM kodas: LT100004942815, tvarko asmens duomenis ir užtikrina asmens duomenų apsaugą pagal 2016-04-27 Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr.1049/2001. 2016/679 („Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas“), taip pat kitus norminius aktus, reglamentuojančius su asmens duomenų tvarkymu ir apsauga susijusius klausimus. Šioje privatumo politikoje pateikiame jums informaciją apie mūsų asmens duomenų tvarkymo tikslus, jūsų asmens duomenų kategorijas, kiekius, sąlygas ir terminus, taip pat jūsų teises, susijusias su mūsų vykdomu asmens duomenų tvarkymu.

Kokius asmens duomenis tvarkome ir kokiais tikslais?

Tvarkome įvairių kategorijų Jūsų asmens duomenis, siekdami užtikrinti mūsų prekybos vietos ir internetinės parduotuvės veiklą, prekių užsakymo ir pristatymo organizavimą bei kitų paslaugų teikimą.

Užsisakant internetinėje parduotuvėje coffeeboss.eu (toliau - Svetainė), Jūs pateikiate mums savo pagrindinius duomenis (vardą ir pavardę), kontaktinę informaciją (el. pašto adresą ir telefono numerį), taip pat savo adresą, jei norite prekes pristatyti konkrečiu adresu. Kai mokate už prekes, mes taip pat renkame jūsų mokėjimo informaciją, pvz., mokėjimo kortelės informaciją.

Siekdami apdoroti pardavimo ir palaikymo užklausas, apdorojame Jūsų ankstesnių pirkinių sąrašą, užsakytas ir pristatytas prekes, prekių pristatymo laiką ir kitą informaciją.

Kai prisijungiate prie mūsų svetainės, mes taip pat renkame jūsų naršymo duomenis, tokius kaip IP adresas.

Apdorodami užklausas, klausimus, skundus ir pretenzijas, galime tvarkyti pagrindinius jūsų duomenis (pvz., vardą ir pavardę), kontaktinę informaciją (pvz., telefono numerį, el. pašto adresą, pašto adresą) ir informaciją, susijusią su mokėjimais ir pirkimais.

Jei sutikote gauti mūsų pardavimo pasiūlymus, akcijas ir kitas naujienas į savo el. pašto dėžutę ar telefoną, mes tvarkome jūsų pagrindinius duomenis (pvz., vardą ir pavardę) bei kontaktinę informaciją (pvz., telefono numerį, el. pašto adresą).

Savo Svetainėje naudojame slapukus, kad gautume informaciją apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine ir kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą. Informacijoje, kurią renkame iš slapukų, nėra jokių duomenų, kurie leistų mums jus identifikuoti. Daugiau apie slapukų naudojimą raginame perskaityti perskaitę Slapukų politika.

Taip pat galime tvarkyti kitų kategorijų asmens duomenis, jei tam turime teisinį pagrindą.

Kodėl galime tvarkyti jūsų duomenis ?
Yra šie teisiniai pagrindai, kurie suteikia mums teisę tvarkyti jūsų duomenis:
1. Sutartis tarp Jūsų ir mūsų dėl prekių pirkimo ir pristatymo (galioja nuo užsakymo pateikimo momento). Asmens duomenys taip pat gali būti perduodami prieš sudarant sutartį, siekiant sudaryti tokią sutartį tarp jūsų ir mūsų apskritai;
2. Jūsų sutikimas, pavyzdžiui, susisiekti su jumis dėl jūsų reikalo;
3. Teisinė prievolė, pavyzdžiui, susijusi su apskaitos dokumentų surašymu ir saugojimu;
4. Mūsų teisėti interesai, nebent tie interesai yra svarbesni už jūsų teises ir teisėtus interesus, pavyzdžiui, kreiptis į teismą.

Kam perduodame Jūsų asmens duomenis?
Galime perduoti jūsų asmeninę informaciją savo partneriams ir kitiems išorės paslaugų teikėjams, jei to mums reikia, kad galėtume teikti savo operacijas ir paslaugas. Šiuo atveju duomenų perdavimas vyksta mūsų ir šios trečiosios šalies susitarimo pagrindu. Pavyzdžiui, bendradarbiaujame su IT sistemų operatoriais, duomenų centrų ir debesijos paslaugų teikėjais, kad valdytume Svetainę ir saugotume duomenis; už prekių pristatymą ir atsiskaitymą - su kurjerių tarnyba, siuntų paslaugų teikėju, bankais; administraciniams reikalams - su buhalterinės apskaitos ir teisinių paslaugų teikėjais.

Esame įsipareigoję pateikti jūsų asmeninę informaciją vyriausybei ir teisėsaugos institucijoms, gavus teisėtą šių institucijų prašymą. Tokie prašymai nagrinėjami įstatymų nustatyta tvarka, teikiant institucijoms tik jiems reikalingą informaciją.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis?
Jūsų asmens duomenis saugome ne ilgiau, nei tai būtina Jūsų asmens duomenims tvarkyti. Asmens duomenų saugojimo trukmė nustatoma remiantis norminiais aktais arba įvertinus duomenų tvarkymo tikslą ir saugojimo poreikį.

Kur saugome asmens duomenis?
Visus Jūsų duomenis saugome Europos ekonominėje erdvėje esančiuose serveriuose. Tuo atveju, jei nuspręsime perkelti ar saugoti jūsų duomenis trečiojoje šalyje, nepriklausančioje Europos ekonominei erdvei, užtikrinsime, kad būtų taikomos tinkamos tokių duomenų perdavimo ir saugojimo priemonės, kaip reikalaujama pagal įstatymus.

Kaip mes saugome duomenų saugumą?
Savo veikloje laikomės asmens duomenų tvarkymo ir apsaugos principų, taip pat įgyvendiname tinkamas technines ir organizacines asmens duomenų tvarkymo priemones, užtikrinančias asmens duomenų tvarkymo saugumą.

Tvarkydami asmens duomenis laikomės konfidencialumo reikalavimų ir be teisinio pagrindo neatskleidžiame jokios informacijos, kurioje yra asmens duomenų, tretiesiems asmenims.

Kokios tavo teisės?

Jūs turite teisę gauti informaciją apie asmens duomenų tvarkymą ir susipažinti su savo asmens duomenimis, taip pat gauti šių duomenų kopiją, kuri yra mūsų informacijos apyvartoje, išskyrus atvejus, kai įstatymai draudžia ją atlikti. atskleidimas.

Jūs turite teisę ištrinti, taisyti savo asmens duomenis ir apriboti bei prieštarauti savo asmens duomenų tvarkymui. Teisė ištrinti asmens duomenis netaikoma, jei asmens duomenys, kuriuos prašoma ištrinti, yra tvarkomi ir remiantis kitu teisiniu pagrindu, pavyzdžiui, sutartimi ar įsipareigojimais, kylančiais iš atitinkamų norminių aktų.

Jei norite pasinaudoti viena iš aukščiau nurodytų teisių, susisiekite su mumis adresu [email protected].

Tuo atveju, jei neatsakysime Jums per teisės aktų nustatytus terminus arba neįvykdysime Jūsų motyvuoto prašymo, Jūs turite teisę pateikti skundą Duomenų valstybinei inspekcijai.

Privatumo politikos pakeitimai
Pasiliekame teisę bet kada vienašališkai keisti šią Privatumo politiką savo nuožiūra. Pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį politikos dokumentą, kad įsitikintumėte, jog žinote apie esamus pakeitimus.

Kaip su mumis susisiekti?
Norėdami susisiekti su mumis su asmens duomenų tvarkymu ir apsauga susijusiais klausimais, rašykite mums adresu [email protected].

Paskutinį kartą keista: 2022 m. gegužės 1 d.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.

Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali Ceno.lv