Küpsiste poliitika

Selle saidi nõuetekohaseks toimimiseks asetame mõnikord teie seadmesse küpsised. Nii teevad peaaegu kõik veebisaidid.

Mis on küpsised?
Küpsised on väikesed failid, mis salvestatakse teie seadmesse, nagu arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti. Kui te pole oma brauseris küpsiste salvestamist keelanud, salvestatakse küpsised, kui avate meie veebipoe veebisaidi – coffeeboss.eu (edaspidi – Veebileht). Küpsiseid kasutatakse Veebilehe mugavuse ja täieliku funktsionaalsuse huvides, samuti statistika koostamise eesmärgil. Need võimaldavad meil veebisaiti tõhusamalt kasutada, kuna küpsised aitavad kindlaks teha, kas olete veebisaiti varem külastanud, samuti aitavad teil meeles pidada teie tehtud seadistusi, toiminguid ja valikuid. Küpsistega seotud teavet ei kasutata teie isiklikuks tuvastamiseks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Veebisaidi haldamiseks kasutame seansiküpsiseid ja püsiküpsiseid, näiteks Google Analyticsi küpsiseid. Seansiküpsised salvestatakse teie seadmesse kuni seansi lõpuni, misjärel need kustutatakse. Püsiküpsised seevastu jäävad teie seadmesse seni, kuni need kustutate või aeguvad. .

Kuidas ma saan küpsistest loobuda?
Kui soovite küpsiste kasutamisest loobuda, soovitame järgida oma Interneti-brauseris olevaid juhiseid küpsiste keelamiseks ja kustutamiseks brauseri seadetes. Küpsiste keelamine võib mõjutada veebisaidi teatud elementide või funktsioonide tööd. Küpsiste kohta leiate lisateavet aadressilt www.aboutcookies.org või www.allaboutcookies.org.

Küpsiste poliitika muudatused

Jätame endale õiguse oma küpsiste poliitikat igal ajal oma äranägemise järgi ühepoolselt muuta. Muudatused jõustuvad pärast nende avaldamist Veebilehel. Soovitame teil see poliitikadokument perioodiliselt üle vaadata, et olla kursis praegustest muudatustest.

Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, kustutades salvestatud küpsised.

Viimati muudetud: 1. mail 2022

Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali Ceno.lv