Slapukų politika

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį įdedame slapukus. Taip elgiasi beveik visos svetainės.

Kas yra slapukai?
Slapukai yra maži failai, kurie saugomi jūsų įrenginyje, pavyzdžiui, kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetėje. Jei savo naršyklėje neišjungėte slapukų saugojimo, slapukai bus išsaugomi, kai atidarysite mūsų internetinės parduotuvės svetainę – coffeeboss.eu (toliau – Svetainė). Slapukai naudojami Svetainės patogumui ir visiškam funkcionalumui, taip pat statistikos rinkimo tikslais. Jie leidžia mums efektyviau naudotis Svetaine, nes slapukai padeda nustatyti, ar Jūs anksčiau lankėtės Svetainėje, taip pat padeda prisiminti Jūsų atliktus nustatymus, veiksmus ir pasirinkimus. Informacija, susijusi su slapukais, nėra naudojama jūsų tapatybei nustatyti.

Kokius slapukus naudojame ?

Svetainės veikimui naudojame seanso slapukus ir nuolatinius slapukus, pvz., Google Analytics slapukus. Seanso slapukai saugomi jūsų įrenginyje iki seanso pabaigos, o po to jie ištrinami. Kita vertus, nuolatiniai slapukai lieka jūsų įrenginyje tol, kol juos ištrinate arba nustoja galioti.

Kaip atsisakyti slapukų?
Jei norite atsisakyti slapukų naudojimo, rekomenduojame vadovautis savo interneto naršyklėje pateiktomis instrukcijomis, kaip išjungti ir ištrinti slapukus naršyklės nustatymuose. Slapukų išjungimas gali turėti įtakos tam tikrų Svetainės elementų ar funkcijų veikimui. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

Slapukų politikos pakeitimai

Pasiliekame teisę bet kada vienašališkai keisti slapukų politiką savo nuožiūra. Pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį politikos dokumentą, kad įsitikintumėte, jog žinote apie dabartinius pakeitimus.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti ištrindami saugomus slapukus.

Paskutinį kartą keista: 2022 m. gegužės 1 d

Krepšelis

Krepšelis tuščias.

Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali Ceno.lv